KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277091

nr 1427 7091

Texana (f 1916), "A Tibetan woman", 1967. Ej signerad. Olja på pannå, 51x41, yttermått inklusive ram: 72x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:19:06